Freaky

24. května 2012 v 18:39 | NαΣnsi Seuτa |  Moje já má chuť psát...

To byste nevěřili, kolik času mi zabrala výroba té kartičky! Mohla bych napsat i návod, ale... :D
Tak, vítejte v televizní show Co je nového u Saši? - dnes vás čeká stručné shrnutí dosavadních událostí od posledního "deníkového" článku. Který je z prvního dubna. Apríl! Ne, nekecám.
Takže, asi nejzávratnější novinka: skončila jsem s judem. Je mi to líto a vadí mi to, protože judo sama o sobě mám moc ráda, je to jeden z mála sportů, které mě opravdu chytly. Bohužel mi ale ta totální osamělost začala lézt na mozek. Víte, všichni tam měli přátele. Taková velká síť vzájemně propojených lidí a pak já. Sama. Když jsem DOMA sama, nevadí mi to. Ale když jsem v místnosti, kde je kolem třiceti lidí, je to horší. Kdyby mohli mít komiksové bubliny nad hlavami, stálo by tam: NEPATŘÍŠ MEZI NÁS! Uznávám, moc mi to nešlo. Většinou jsem se ani nesnažila, protože jsem měla depku z té samoty. Chvaty jsem si taky podle jmen nezapamatovala. Hvězdu pořádně nezvládnu, natož salto.
Začala jsem si dělat do školy účes, jednoduché tupírování nad čelem. Já vím, není to důležité, ale pro holku, jejímž doplňkem byla maximálně čelenka(šestá třída, v sedmé jako ozdoba), to důležité je. :D
A co jinak, jak je na tom moje pohnutá mysl?
Docela v pohodě. Pořád tam někde cítím smutek, ale abych netrápila své blízké, snažím se to potlačovat. Stejně se mi nic hrozného neděje, tak proč se cítím tak mizerně?
Vybrala jsem si své dvě varianty na střední. Gympl, nebo přírodovědné lyceum.
Ani jedno mi nijak zvlášť nevoní, ale máma trvá na tom, že to musí být v Jihlavě.
No, a pokud jde o kluky, kašlu na ně. Alespoň prozatím. Otravoval mě jeden, který mě příšerně ranil(nevím proč, protože když se ohlížím, nechápu, jak jsem k němu mohla něco cítit :D). Zkopírovala bych vám konverzaci, ale radši ne, budu respektovat jeho soukromí. No, a pak jeden, který se chová tak trochu jako stíhačka. A to jsme se ani nikdy neviděli!
Prostě si radši dám od těhhle citů pauzu.
XOXO
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eloran Arroway Eloran Arroway | Web | 25. května 2012 v 21:26 | Reagovat

Podmořská škola Fellthien zahájila zápis pro Odinos a Arylos! Přihlaš se i ty! Počet míst je omezen!

PS: Omlouvám se za reklamu, která se netýká článku, ale píši převážně povídkářům, jelikož chci vytvořit kvalitní hru s kvalitními hráči.

2 Joy Joy | Web | 25. května 2012 v 21:38 | Reagovat

To presne cítim niekedy ja, že keď som prišla do triedy na strednú školu, skoro všetci sa tam poznali a ja som tam nepoznala nikoho. A tiež keby mali bubliny nad hlavami, asi by tam bolo to isté, ty medzi nás nepatríš. Ja toto dobre poznám....A cítim sa tak často, teda záleží na tom kde....Ale je to zvláštne....Myslím, ak si mala taký pocit a nechcela si aby ťa tá samota pohltila, urobila si dobre. Na chalanov je stále čas, proste si občas každá potrebuje dať pauzu, oni rozmýšľajú trocha inak ako my, preto to možno ani tak nevnímajú. A pokiaľ ide o gympel alebo prírodovedné lýceum, ja som si vybrala gympel ale ja som proste nevedela kde a tak som si ho vybrala, ale pokiaľ ťa ani jedno z toho nebaví, porozmýšľaj si či neurobíš chybu ale ak na teba tlačia rodičia, tak už si vyber radšej to k čomu máš predsa len bližšie a z gympla si môžeš ešte potom vybrať ďalší smer, tak pouvažuj ako sa ti to hodí. Ale tak ako ja neviem, nie som tebou. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama