Seznam dílek

29. července 2012 v 20:49 | NαΣnsi Seuτa

Z PERA NAENSI(vlastně z klávesnice, pero krvácí inkoust)


Anotace: Emma rozhodně není obyčejná holka - je totiž empatička. A záhadné modré znaménko na palci taky o normálnosti zrovna nesvědčí. Když se na letním táboře seznámí s odtažitým Martinem, nechce s ním mít nic společného už kvůli jeho nepříjemným emocím. Pak ale zjistí, že i on je něčím výjimečný, umí číst myšlenky a záhadné znaménko zdobí i jeho prst. Co mají ti dva společného - a co jsou vlastně zač?
Pozn.: docela staré, tudíž hodné odsouzení :D

Anotace: Jsou po celém světe a jsou schopni všeho. Jsou prostě Jiní. Mezi takové patří i třináctiletá Inna Neytová, která vidí budoucnost, nebo třeba Marie Mainová, pyrokinetička. Jedno ale mají společné - všem je v patách zlověstná Korporace, která má jediné heslo: Pokud se k tobě nepřidají, pobij je všechny do jednoho. Mimo věčné unikání před agenty Korporace každý z Jiných sleduje i svůj vlastní cíl. Inna chce dostat ven svou matku, zaživa pohřbenou v Korporaci. Prioritou Megan je zase zachránit Marii. Nikdo ale neví, kde vlastně sídlo Korporace je, v tom jim může pomoci jen jediný člověk: stopař Matthew. Ale ani to nestačí, je třeba se spojit. Pokud to bude možné.

Anotace: Arianne Websterová je jedna z těch obyčejných puberťaček, co prostě proplouvají životem. Není nijak extra oblíbená, ale zase žádný vyvrhel společnosti. Jako asi každý si ale i ona v sobě nosí temné tajemství, které by jí asi pořádně pošramotilo život, kdyby vyšlo najevo. A to je to, co by jí rozhodně scházelo jako poslední kapka, protože její život je v současnosti zpřeházený až až. Proč nejoblíbenější holka na škole po Arii chce, aby jí dělala ,stráž'? Co má angličtinářka společného s drogovým průmyslem? A ten novej kluk, mimochodem pěknej kusan, taky asi nebude žádný neviňátko...

LEST
Anotace: Pokračování Stráže. Do popředí se nyní dostává Ariina kamarádka Lizzie, taktéž strážný anděl. Ani její život není procházka růžovým sadem. Mění se základy úplně všeho, na čem by se dalo stát. Arii je na matčině pohřbu oznámeno, že její teta, která zavraždila Kylie, Sally i jejího otce, se nyní chce stát její opatrovnicí. Christie si našla podivnou partu, která se až podezřele fušuje do čarodějnictví. A Diego, který zabil Nadju, zřejmě není vhodná partie.

Anotace: Nikdo netuší, co by se bylo stalo, kdyby Martin zrovna nešel kolem rybníka se psem a nenašel mě, jak se tam topím. Úplně nahá, přitom listopad není na koupání zrovna nejvhodnější doba, nemyslíte? Jako třešnička na dortu si nic nepamatuju. Do okamžiku, kdy mě zachránil. Osud nám skýtá nejrůznější náhody. Život je jednou z nich.
Jmenuji se Evangeline. Ale říkejte mi Tulačka. To bude stačit.

Anotace: Charliina sestra Carly a její přátelé se chtěli stát lovci duchů. Hledači paranormálních jevů. A něco opravdu našli. Existuje videozáznam posledních hodin jejich života - a kazeta se právě přetáčí na začátek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama